![](/uploads/media/96/7c/967cf39252d374f7be499d138ddb7791_orig_thumb.jpg)
У Тернополі рятували жінку, якій стало зле на вулиці
Жінка втратила рівновагу і впала, вдарившись головою та обличчям
![](/uploads/media/33/fb/33fbfc18375daa3dcf0bec11d4c25256_w960.jpg)
Сьогодні, 25 березня, патрулюючи вулицею Замковою, інспектори відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Андрій Солтисяк та Андрій Ткач звернули увагу на жінку, яка лежала на тротуарі. Про це розповіли у пресслужбі Патрульної поліції.
Патрульні миттєво підбігли до громадянки та з'ясували, що жінка йшла вулицею та враз їй стало зле й запаморочилася голова, вона втратила рівновагу і впала, вдарившись головою та обличчям.
Напарники вхопили аптечку та негайно кинулися надавати домедичну допомогу скривавленій громадянці: наклали пов‘язку, аби зупинити кровотечу та контролювали її стан до приїзду лікарів. Надалі жінку ушпиталили медики.
![](/uploads/media/88/96/88960853480afe28ca3359abe42a46ef_w1280.jpg)
Фото Патрульної поліції та з відкритих джерел