![](/uploads/media/96/7c/967cf39252d374f7be499d138ddb7791_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині пожежники врятували водія з палаючої автівки (фото, оновлено)
Чоловіка з травмами лівої гомілки, грудної клітки та правої долоні госпіталізували до Тернопільської обласної клінічної лікарні
![](/uploads/media/b3/46/b3468eec10f735cbb179d95380fdd25c_w960.jpg)
25 березня у с. Панасівка Скалатської територіальної громади Тернопільського району внаслідок дорожньо транспортної пригоди виникла пожежа автомобіля. По прибуттю до місця виклику рятувальники встановили, що горить автомобіль «Chevrolet Lacetti» який не впорався з керуванням та допустив зіткнення з електроопорою. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
В автомобілі рятувальники виявили 42-річного чоловіка, який не міг самостійно рухатись.
Працівники ДСНС врятували водія автомобіля та передали лікарям екстреної медичної допомоги. Чоловіка з травмами лівої гомілки, грудної клітки та правої долоні госпіталізували до Тернопільської обласної клінічної лікарні.
![](/uploads/media/4a/8d/4a8d31990facd75b29fyzd0500a22538_w640.jpg)
Фото ДСНС