Оксана Бучко

Тернопільські педагоги можуть побити рекорд у виконанні цифрових вправ

Всеукраїнський онлайн-флешмоб «Разом для найкращого Інтернету!» проводитиметься до Дня безпечного інтернету в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України 8 лютого 2022 року з 14:00 до 15:00.

Цифрові вправи у віртуальних класах Google for Education зможуть якнайкращим чином продемонструвати тернопільські педагоги, взявши участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі «Разом для найкращого Інтернету!». 

Флешмоб проводитиметься до Дня безпечного інтернету в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України 8 лютого 2022 року з 14:00 до 15:00. Під час його проведення реєструватимуть рекорд України щодо виконання освітянами таких вправ.

Як інформує osvitoria.media, під час заходу будуть презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education та «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті». Також учасники виконають вправи у віртуальних кімнатах, отримають рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в інтернеті, дізнаються, як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримають підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

Для ефективної організації флешмобу необхідно до 4 лютого 2022 року ознайомити педагогічних працівників школи з правилами підготовки та реєстрації рекорду, а це наступні етапи:

-до 6 лютого - визначення кількості учасників і заповнення реєстраційної форми від закладу;

-з 1 до 7 лютого - ознайомлення з алгоритмом участі, тестування пристроїв та програмних засобів учасників;

-із 11:00 до 14:00 8 лютого - приєднання кожного учасника до відповідного Google Класу за посиланням-запрошенням зі сторінки з розподілом віртуальних кімнат;

-із 14:00 до 15:00 - перегляд трансляції прямого ефіру й виконання разом з освітянами України чотирьох вправ;

-о 15:00 - завантаження електронного посібника та цифрового бейджа учасника флешмобу.

Усі інструкції, матеріали, а також форму зворотного зв’язку в разі запитань чи уточнень можна перевірити ТУТ.

Про рекорди Тернополя останніх років читайте ТУТ.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео