![](/uploads/media/bf/33/bf337756885c25eb4118499796ee566b_orig_thumb.jpg)
Тернопільські поліціянти розшукують чоловіка, який розрахувався за телефон фальшивими доларами
Купюри з ознаками підробки вилучені та скеровані на експертизу
![](/uploads/media/52/9e/529efbc01eb863959e33b13e89c85d2c_w320.jpg)
Як встановили правоохоронці, 20-річний житель Тернополя на одному із сайтів розмістив оголошення про продаж свого гаджета. На повідомлення відгукнувся чоловік, який хотів придбати телефон. Незнайомець сказав, що їде з Івано-Франківська та у Тернополі буде проїздом увечері. Домовилися зустрітися в центрі міста біля одного із супермаркетів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Покупець, оглянувши телефон, розрахувався за нього п’ятьма 100-доларовими купюрами, які виявилися фальшивими.
Потерпілий, житель Тернополя, не одразу помітив, що покупець підсунув йому підроблені купюри. Наступного дня, прийшовши у банк і перевіривши гроші, з’ясував, що його обдурили.
Купюри з ознаками підробки вилучені та скеровані на експертизу.
За фактом шахрайства дізнавачі розпочали кримінальне провадження відповідно до ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для встановлення особи зловмисника та притягнення його до відповідальності.
Фото з відкритих джерел