![](/uploads/media/3d/bd/3dbd53fa940e5a69ccda730a4f742ff9_orig_thumb.jpg)
Тернопільські правоохоронці запрошують добровольців для охорони порядку
Добровольців залучатимуть до патрулювання вулиць та охорони стратегічно важливих об’єктів
![Патрульні уважніше стежитимуть за тернопільськими дорогами](/uploads/media/90/02/90024a5df4bd615115d836782edc89fe_orig.jpg)
Як повідомляє відділ комунікації поліції в Тернопільській області, наразі ситуація в місті стабільна та контрольована, правоохоронці продовжують працювати в посиленому режимі.
Правоохоронці звертаються до усіх небайдужих містян зголошуватися до допомоги захисникам у забезпеченні громадського порядку на території Тернополя. Громадян долучатимуть до сформованих груп для патрулювання вулиць та охорони стратегічно важливих для міста об’єктів, – кажуть поліцейські.
Записатися у добровольці можна за номером телефону 097-798-80-46.
Фото з відкритих джерел