![](/uploads/media/3d/0a/3d0a52e4dbf97f2ffc481dec437d55ea_orig_thumb.jpg)
Тернопільські учні позмагаються за звання «Лідер року-2019»
![smiling-students-with-backpacks_1098-1220](/uploads/media/d6/5c/d65cf0415be1802dbbdfdb9694955f25_orig.jpg)
Я-людина, Я-учень, Я-лідер – такі якості зможуть показати тернопільські школярі у конкурсі «Лідер року-2019», який проводить учнівський парламент «Наснага» спільно з управлінням освіти. Кандидати на звання уже виконали завдання першого туру. Попереду – самопрезентація для восьми найкращих учасників, яких визначає журі.
– Усі бажаючі кандидати повинні були подати інформацію про себе та свої досягнення за останній рік – шкільні чи позашкільні здобутки, навички, таланти, особливості характеру, власні особливості. Я це зробила у формі портфоліо, – розповідає учасниця конкурсу Тетяна Кульпа. – Наступний етап відбудеться 19 квітня в школі №5. Він складатиметься ще з трьох підетапів, найбільше із яких мене заінтригував етап самопрезентації. Адже ідей пребагато.
Саме під час цього етапу учасник має висвітлити свою життєву філософію, формулу успіху, найважливішу подію в житті, бачення себе у майбутньому, вплив на життя колективу і школи, шлях до мрії. Оцінюватимуть у першу чергу розкриття особистісних рис, уміння імпровізувати, реалістичність та актуальність представлених ідей та проектів, почуття гумору, лідерські та організаційні якості.
Фото з відкритих джерел