![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Тернопільські журналісти взяли участь у професійній прощі у Зарваниці (фоторепортаж)
![IMG_6930](/uploads/media/57/55/5755ab06c90fd7e65fd3c72a3a329042_w960.jpg)
Учора, 6 червня, журналісти Тернопільщини відзначали своє професійне свято. З нагоди цього дня у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулась VI проща медійників. Спершу журналісти зустрілись із деканом Зарваницьким отцем Володимиром Топоровським у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці, де він розповів паломникам історію виникнення духовного місця.
Після спілкування журналісти взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Одразу після Служби Божої митрополит уділив кожному з прочан благословення та подарував іконки Богородиці.
Журналістка видання «НОВА Тернопільська газета» Іванна Гошій поділилась враженнями про прощу.
– Зарваниця – це місце спокою, молитви, внутрішньої віднови. Журналісти безперервно в інформаційному вирі, висвітлюють складні проблеми, доторкаються до непростих життєвих історій. У такому марафоні потрібно знаходити час на віднову. Що я роблю і для чого? Чи відповідально і чесно? Такі запитання треба задавати собі. Важливо журналістські стандарти звіряти ще й з совістю. На професійну прощу журналістів до Зарваниці часто приїжджаю зі своїми рідними, бо робота – це велика частина життя, в сім’ї ми всі це разом проживаємо, підтримуємо одні одних, – сказала Іванна Гошій.
Завершилась проща спільною молитвою на Хресній дорозі та в Українському Єрусалимі.
![IMG_6871](/uploads/media/44/c5/44c538f4e612dfc25fcc2a789d25c2c6_w960.jpg)
![IMG_6881](/uploads/media/96/62/96629a00f25ea6652f180354796586e4_w960.jpg)
![IMG_6882](/uploads/media/38/56/3856ca55356c4b7b6865eeyz39e503de_w960.jpg)
![IMG_6899](/uploads/media/9b/17/9b17ed7f21532be116619aa8661345c6_w960.jpg)
![IMG_6901](/uploads/media/30/08/30080e916a3745e3e168a1ef18e5eda1_w960.jpg)
![IMG_6902](/uploads/media/7c/38/7c383e9e8d584e0473085133f0628dd5_w960.jpg)
![IMG_6909](/uploads/media/e8/f3/e8f3a031f6608b73075e500b5277f531_w960.jpg)
![IMG_6923](/uploads/media/4c/e0/4ce08e4696c7893a86affa0e566d6fa8_w960.jpg)
![IMG_6950](/uploads/media/16/65/1665c817ebc786de9763fd6699e19afb_w960.jpg)
Фото Ярослава Стареправа