![](/uploads/media/92/08/92088e3f9f1e03b7de56684yz76759ed_orig_thumb.jpg)
Тернопільський спортсмен переміг на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств
Збірна України зі змішаних єдиноборств ММА здобула першість в Європі
![](/uploads/media/98/f7/98f7f650b9e7b318500318911c55c1db_w960.jpg)
Спортсмен із Тернополя Нікита Попінко здобув перемогу на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА. Про це повідомили у пресслужбі обласної військової адміністрації.
За підсумками першого дня чемпіонату Європи, де змагалися вікові категорії 12-13 та 14-15 років, збірна України зі змішаних єдиноборств ММА - чинна триразова чемпіонка світу - здобула першість в Європі. Загальний здобуток дня 8 золотих 12 срібних та 13 бронзових медалей.
Колектив Терену щиро вітає юного спортсмена з заслуженою перемогою, бажає подальших спортивних звершень.
Читайте також: Юний спортсмен із Тернопільщини – чемпіон України з вільної боротьби
Фото Тернопільської ОВА