![](/uploads/media/79/d6/79d639e09ec518267a9cdf825328d16a_orig_thumb.jpg)
Юний спортсмен із Тернопільщини – чемпіон України з вільної боротьби
Тепер у складі збірної команди юнак представлятиме Україну на чемпіонаті Європи у місті Баку
![](/uploads/media/78/27/782756cc716522b2060720217786d947_w640.jpg)
«Золото» на чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків U-23, який днями відбувся у Луцьку, здобув вихованець спортивного клубу «Чемпіон» (Збаразька ДЮСШ і Вишнівецька громада) Юрій Вовк. Про це повідомили у пресслужбі Збаразької міської ради.
Спортсмен у складі збірної команди представлятиме Україну на чемпіонаті Європи у місті Баку.
Також призером цих престижних змагань став ще один представник «Чемпіону» - Владислав Пожогін, який виборов бронзову медаль, а також виконав нормативи на звання майстра спорту України.
Колектив Терену щиро вітає спортсменів з блискучими досягненнями і бажає подальших перемог.
Фото Збаразької міської ради