![](/uploads/media/b5/9f/b59fa3fb17331bac785938627f057d3e_orig_thumb.jpg)
Тернопільська студентка здобула дві перші премії на міжнародних конкурсах мистецтв
Журі обох конкурсів визнали доробки Ангеліни Крамар кращими у номінації «Музично-теоретичні дисципліни»
![](/uploads/media/4e/dd/4edd993e7dacf356c3fe6f724f72ayz8_w320.jpg)
Ангеліна Крамар, студентка Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, здобула дві перші премії на міжнародних конкурсах мистецтв, які відбувалися у Києві дистанційно. Про це повідомили у пресслужбі коледжу.
Третьокурсниця відділу «Теорія музики» подала власні роботи на ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Королівство успіху», який проводився за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України, та на Міжнародний конкурс мистецтв «ART ЕЛІТА», зорганізований Центром культурних та освітніх програм. Журі обох конкурсів визнали доробки Ангеліни Крамар кращими у номінації «Музично-теоретичні дисципліни».
Подяки від організаторів конкурсів отримала і викладачка студентки Любов Рогачевська «за професійну підготовку учасниці до конкурсу, плідну творчу співпрацю», «за сумлінну працю та високий професіоналізм, за відкриття талантів у своїх вихованців».
Колектив Терену щиро вітає Ангеліну Крамар з високими нагородами та бажає нових творчих звершень.
Читайте також: Тернопільська студентка перемогла на Всеукраїнському конкурсі мистецтв
Фото Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької