![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Тернопільському тренеру присвоїли звання «Заслужений»
![263849764_1943418605865990_7374683044730079593_n (Copy)](/uploads/media/2e/ff/2effc09ed01f009d95845fd490b0bab8_w640.jpg)
Наказом Міністерства молоді та спорту України від 02.12.2021р. № 4693 присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України» Ніколюку Петру Романовичу - тренеру, викладачу з пляжного волейболу «Тернопільської регіональної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю »Інваспорт" .
Про це пишуть у дописі Тернопільського регіонального центру «Інваспорт».
- Вітаємо!!! Петра Романовича бажаємо міцного здоров"я і подальших спортивних перемог.
Фото з допису