![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Тернопільський художник-ілюстратор покаже Дорогу в дитинство
![15319063_714734402013539_4622948512035548428_n](/uploads/media/9e/11/9e113fa4dee85c77e6cbd3b4a188222e_orig.jpg)
В галереї Бункермуз сьогодні, 16 грудня, відкриють виставку тернопільського художника-ілюстратора Олега Кіналя. Початок о 18:00. Виставка триватиме до 30 грудня.
На виставці зібрані ілюстрації тернопільського художника Олега Кіналя до творів світової дитячої класики та сучасних авторів.
Зокрема, до видань тернопільських письменників. Серед них — «Казка про Перлинку» та «Цвіте терен» Лесі Коковської-Романчук, «Карпатський капкан» і «Легенди нескореної зими» Сергія Ухачевського. Родзинка виставки — широкоформатні ілюстрації до казки Івана Франка «Фарбований лис». Крім того, представлено близько двадцяти ілюстрацій обкладинок відомих дитячих творів, серед них: «Аліса в задзеркаллі» Льюїса Керролла, «Маленький Мук» Вільгельма Гауффа, «Пригоди барона Мюнгаузена» Еріха Распе, «Рікі-Тікі-Таві» Редьярда Кіплінга, «Пригоди Цибуліно» Джанні Родарі.