Оксана Бучко

Тернопільський педагогічний університет посів перше місце на літній Універсіаді з легкої атлетики

194246659_3056293371293988_5485067424206145141_n

Шість медалей вдалось завоювати спортсменам Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка на Всеукраїнському фіналі 16-ої літньої Універсіади України з легкої атлетики, який проходив в Івано-Франківську. У підсумку серед 41 вишу ТНПУ посів 8 місце, а серед педагогічних - перше.

Про це інформує кафедра теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ.

Впевнену перемогу у секторі для метання диску здобув магістрант факультету фізичного виховання Олександр Шилівський, його результат - 53 м. 52 см. Цей показник є особистим рекордом Олександра та дорівнює нормативу Майстра спорту України з легкої атлетики.

193124248_3056293314627327_624002337208229778_n (1)

Студент 3 курсу - Андрій Солтан у напруженій боротьбі виборов 2-е місце з бігу на 10000 метрів з результатом 31.46.01 хв.

Друге місце у метанні диску з особистим рекордом у 47 м. 36 см. посів першокурсник Ігор Висоцький.

Мостова Дарина завоювала 2-е місце в метанні списа з особистим рекордом, результат 32 метри.

Аспірант кафедри фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності Олександр Хома в стрибках у висоту посів 3-е місце з результатом  2 м. 05 см.

Ще одну бронзову медаль в командний залік виборов вище згаданий, Олександр Шилівський. Цього разу у секторі для штовхання ядра. Результат 15 м. 02 см.

192199978_3056293507960641_7013158319568331828_n

Щодо інших результатів, то вони такі:

Першокурсники Висоцький Ігор та Мостова Дарина посіли 4 та 9 місце у штовханні ядра з результатами 14 м. 20 см. та 9 м. 21 см. відповідно.

У секторі для стрибків у висоту на 6 сходинці з результатом 2 м. завершив виступ Денис Загалюк.

У стрибках в довжину першокурсник Ігор Танасійчук зупинився на 9 сходинці з показником 6 м. 79 см. А в потрійному стрибку Ігор зупинився за крок від п’єдесталу пошани з результатом 14 метрів рівно.

На 8-ому місці з бігу на 400 метрів завершила змагання випускниця факультету Оксана Долинчук.

На 15-ому місці в підсумку фінішував Максим Клименко в бігу на 400 метрів.