Тернопільський спортсмен Андрій Андріїшин став стипендіатом Президента України

1520985-ternopolyanin-andriy-andriyishin-stav-prizerom-zimovih-deflimpiyskih-igor

Представнику Тернопільського «Інваспорту» Андрію Андріїшину призначено стипендію Президента України. Відзначено нашого земляка згідно з Указом №208/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів». Андрій Андріїшин був удостоєний стипендії у розмірі 12 тисяч гривень як срібний призер ХІХ зимових Дефлімпійських ігор 2019 року з лижних перегонів.

Нагадаємо, що ХІХ зимові Дефлімпійські ігри в грудні 2019 року проходили в італійській Ломбардії. Заслужений майстер спорту України з лижних перегонів Андрій Андріїшин став срібним призером у лижних перегонах на дистанції 5 км класичним стилем. Тренується спортсмен під керівництвом заслуженого працівника з фізичної культури та спорту України, заслуженого тренера України Віктора Федорчака, йдеться на сайті обласного управління фізичної культури і спорту.

Додамо, що Зимова Дефлімпіада-2019 була представлена шістьма видами спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд, хокей та шахи. Участь у головних змаганнях чотириріччя взяли понад 1000 спортсменів з порушеннями слуху із 40 країн світу. На іграх було розіграно 36 комплектів нагород.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео