![](/uploads/media/d0/e2/d0e242c48b4bcdfc8971d805d9008b9d_orig_thumb.jpg)
Тернополяни з медійної школи знялися у соціальному ролику до Дня захисту дітей (відео)
![33430597_1802223083169488_2162071736349097984_n](/uploads/media/0f/1d/0f1dea0552611ef9e8427833f2ffe8e6_orig.jpg)
Є люди, які своїми талантами захищають дітей. Їх зобразили маленькі та юні тернополяни – учасники медійної школи The Best - у соціальному ролику до Дня захисту дітей. Продемонстрували сюжет під час ІІ Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька».
Юні актори виступили у ролі медика, вчителя, військового, поліцейського та пожежника. Саме ці професії людей найнеобхідніші дітям. Ці спеціалісти повинні бути з великим серцем та неабиякою відповідальністю, розповіли учасники проекту.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=Zn6RmyTlXNY[/embed]- Я відвідую школу лише декілька місяців. Протягом цього часу акторське мистецтво стало моїм захопленням, - говорила 15-річна Леся Чепесюк. – У ролику знялась вперше. Коли мене затвердили на роль, була дуже задоволена. Зіграла роль вчительки – доброї, ніжної та люблячої у ставленні до дітей. Такого персонажа було легко відобразити. Адже я маю чудовий приклад вчителів зі своєї школи. Після зйомок у мене залишились лише позитивні спогади.
Ролик є також своєрідною подякою усім тим, які своєю працею роблять дітей щасливими.
- Цим роликом День захисту дітей ми присвячуємо не лише дітям, а й людям, без яких життя малих було б неможливим, - розповіла керівник школи The Best Теятан Гнатюк. – Із нагоди передсвята бажаємо усім здоров’я, радості, миру і здійснення задумів.
![33526188_1802222223169574_6624174360368250880_n](/uploads/media/50/2a/502a1a4cd2e94b5970c1982777084b02_orig.jpg)
![33464050_1802222566502873_1457097324802080768_n](/uploads/media/41/bf/41bf7ec1a925020854d1be92716a59ac_orig.jpg)
![33426453_1802222943169502_5255389195328815104_n](/uploads/media/1e/32/1e3268889d400b3d79d119a182018415_orig.jpg)
![33500545_1802222963169500_3891388280259739648_n](/uploads/media/42/d8/42d8b47bf59df9b9679c9733b4defefb_orig.jpg)
Фото, відео з архіву школи The Best