![](/uploads/media/55/0f/550f4923046b4b60d607e262c275de46_orig_thumb.jpg)
Тернополян просять здати кров для захисників
Прохання термінове. Донори потрібні до 22 грудня включно
![](/uploads/media/83/97/83972b2cc6f8dd45f6320ce7b509e9d3_w640.jpg)
Для потреб Збройних Сил України Тернопільському обласному центру переливання крові терміново до кінця цього тижня (п'ятниця 22 грудня включно) потрібні донори крові з негативним резусом 1, 2, 3 та 4 груп крові, та 4 група з позитивним резусом. Про це повідомили на сторінці громадської організації «Я донор» у фейсбуці.
Центр переливання крові знаходиться у м. Тернопіль на вул. Клінічній, 8. Робочі дні - понеділок - п'ятниця з 08:00 до 13:00.
Фото з відкритих джерел