![](/uploads/media/18/c3/18c35d1612347f48dcf02c570efae199_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині діти зібрали понад 45 тисяч гривень для ЗСУ
Гроші витратять на парафін для окопних свічок та ремонт автівки військових
![](/uploads/media/27/3e/273e5b415a0ff51d634e75a571a0e92f_w1280.jpg)
У Бережанському ліцеї імені Віталія Скакуна на Тернопільщині організували передріздвяний благодійний ярмарок. Діти зібрали для ЗСУ понад 45 тисяч гривень. Про це розповіли на сторінці Бережанської міської ради у фейсбуці.
З 1 по 11 грудня в Бережанському ліцеї імені Віталія Скакуна стартував благодійний ярмарок, кошти з якого підуть на допомогу нашим військовим. Тиждень часу атмосфера в ліцеї була, як у вулику, - йдеться у повідомленні. - Зібрали на ярмарку 45608 грн, з яких 1 тис. витратять на парафін, 8 тис. - на ремонт машини для 24 бригади, решта коштів підуть на одну із бригад.
Фото зі сторінки Бережанської міської ради у фейсбуці