![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Тернополян запрошують на сільськогосподарські ярмарки
![14012](/uploads/media/4e/a1/4ea1da74708518282809423e69b6a2fa_orig.jpg)
Завтра, 12 жовтня, у Тернополі влаштують традиційні сільськогосподарські ярмарки. Усі охочі зможуть купити продукти безпосередньо у виробників.
На ярмарках будуть продавати товари харчової промисловості. Ярмарки влаштують на трьох масивах міста. Зокрема, придбати товари можна буде за наступними адресами: масив «Дружба» ( площадка на перехресті вул. Миру-Дружби, масив «Східний» ( проспект Степана Бандери, 15, вул. Лесі Українки, 39), а також на масиві «Сонячний» ( вул. Леся Курбаса, майданчик біля ринку «Галицький»), зазначає Тернопільська міська рада.
Фото з відкритих джерел