![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Тернополянам радять самим переконатися, чи потрібно їм сплачувати податок на нерухоме майно
![u97p8ysz2bq](/uploads/media/f8/ee/f8eea7fd114a2db33383f8a948aef9d9_orig.jpg)
За 10 місяців цього року тернополяни сплатили понад 16 млн грн податку на нерухоме майно.
Із них 11,4 млн грн сплатили юридичні особи і 4,7 млн грн - фізичні особи.
- Уже три роки поспіль люди сплачують податок на нерухоме майно. Цьогоріч від юридичних осіб ми отримали 754 декларації із цього податку, а фізичним особам вручили 17 179 повідомлень в рішень, - розповідає начальник Тернопільської ОДПІ Петро Якимчук.
Нині багато майна, яке не введене в експлуатацію і не внесене в електронний реєстр.
- Під час нарахування цього податку ми зіштовхнулися із власниками нерухомого майна, яке не внесене в реєстр. Буває, люди самі приходять і кажуть, що їм не прийшло податкове повідомлення й рішення про сплату податку за нерухомість. І ми дивимося, дійсно, вони мають його сплатити, - пояснює Петро Якимчук.