Орест Сарматський

Тернополянам роз’яснили, як призиватимуть резервістів на військову службу

Президент України видав Наказ про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери так і рядовий, сержантський склад.

Як повідомляють у Тернопільському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП), призов розпочнеться від сьогодні.

- Максимальний термін служби 1 рік. Резервісти оперативного резерву першої черги проходитимуть службу у тих військових частинах і за тим фахом, в яких вони проходили службу до цього та підписали контракт для проходження служби в оперативному резерві.

Для прикладу, під час попередньої служби військовослужбовець був водієм-механіком у військовій частині А0000, тому призиватимуть його в цю ж частину, на цю ж військову облікову спеціальність, - йдеться у повідомленні.

Важливо, що за призваними резервістами, згідно Закону України, зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітна плата.

Які дії резервістів?

Згідно з Наказом Президента України, резервісти оперативного резерву мають самостійно з’явитись у свої військові частини або ТЦК та СП, за телефонним дзвінком або ж отримавши повістку для явки у свій ТЦК.

Якщо резервіст з тих чи інших причин, передбачених Законом не може бути призваним, йому необхідно особисто надати підтверджуючі документи. За неявку чи ігнорування виклику передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, напередодні Президент України видав Наказ про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео