![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Тернополянам з власними автівками важливо знати
![MLJREh3c8MI](/uploads/media/f0/b5/f0b5270b21899f7969c8c6f23de69b77_orig.jpg)
З настанням нового року до Тернополя прийшли зміни, а саме сплата чотирьох нових податків.
Отже, відтепер власники автомобілів, у яких об’єм бензинового або дизельного двигуна понад 3 тисячі куб. см та не старше 5 років, будуть зобов’язані сплачувати річний податок в розмірі 25 тисяч гривень, про це повідомили на сайті NEWS24.
Відповідно 1 січня 2017 року вступили в силу поправки до Податкового кодексу України, згідно з якими вводиться транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі. Таке рішення було запропоновано Кабінетом міністрів України в рамках проведення податкової реформи і прийняте Верховною Радою на засіданні.
Згідно з цими нововведеннями, відтепер власники автівок з об’ємом бензинового або дизельного двигуна понад 3 тисячі куб. см і не старше 5 років будуть зобов’язані сплачувати річний податок в розмірі 25 тисяч гривень. Згідно початковим проектом закону, в розряд оподатковуваних потрапляли автомобілі з об’ємом дизельного двигуна від 2,5 тисячі куб. см, але в зв’язку з суспільним резонансом об’єм двигуна, який підпадає під податок, був збільшений.
Фото автора