![](/uploads/media/d8/ab/d8ab55431a0060890600c7a98d05dyz0_orig_thumb.jpg)
Тернополяни поділилися дитячими спогади про свято Миколая (відео)
Це свято є особливо очікуваним і загадковим як для малих, так і для дорослих
![](/uploads/media/8b/b4/8bb47d4d004c5b6ea2a1f77e21f4e457_w1280.jpg)
Україна цьогоріч вперше відзначає день Святого Миколая за юліанським календарем – 6 грудня. Перейшли на нову дату святкування і всі, опитані Тереном тернополяни. Це свято є особливо очікуваним і загадковим як для малих, так і для дорослих. Своїми спогадами з дитинства про свято Миколая тернополяни поділилися з нашими журналістами.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Руслана Жирова