![](/uploads/media/fe/22/fe227053d2574yz01f208cc4604d61d6_orig_thumb.jpg)
Як тернополяни підготувалися до ймовірного блекауту: опитування (відео)
Дехто закупився свічками, лампочками на батарейках, а дехто придбав дорогі прилади, як, приміром, інвертор
![](/uploads/media/fd/a6/fda677c890f636d0bd117a1a346e846d_w1280.jpg)
Із початком похолодання ворог ще більше обстрілює Україну дронами та ракетами. Труднощів енегергосистемі додає й ускладнення погодних умов. Відтак багато населених пунктів вже опинилися без електропостачання. Попереду зима і можливий блекаут. Як до цього підготувалися тернополяни, дізнавалися журналісти Терену.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова