![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Тернополяни стали трикратними чемпіонами світу з танців
Вітаємо юних тернополян із високим нагородами
![](/uploads/media/a9/88/a98880a750cd679792a2fb0dd6e14c08_w1920.jpg)
Нещодавно у м. Плоцьк (Польща) проходив Чемпіонат Світу з танцю за версією WADF, участь в якому взяли два танцювальних клуби з Тернополя. Всього до змагань долучилися танцівники з-понад 15 країн. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
У програмі «Jumping» виступали учасники з «Fitness dance club Energy» і за результатами змагань здобули дві срібних нагороди. Керівник клубу - Ірина Машталер.
Водночас студія сучасного танцю «Star Dance» у категорії «сучасні танці» презентували два сучасних стилі танцю та один - український. Учасники вибороли три перших місця у своїх категоріях і стали трикратними чемпіонами світу. Керівники клубу Христина Середа та Олена Гаврихів.
Вітаємо юних тернополян із високим нагородами. Бажаємо надалі прославляти Тернопіль та Україну на змаганнях найвищого рівня.
Фото з відкритих джерел