![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Тернополянка відстоюватиме власні права споживача через придбаний неякісний хліб (фотофакт, відео)
![89653532_2537909033193440_812056982847488000_n](/uploads/media/a7/7f/a77ff6eb4fee7cece208c9b1f0a80b0b_orig.jpg)
Саме це сталося з тернополянкою, коли вона розпакувала вдома хлібину, куплену у магазині на вулиці Чорновола. В одному зі шматків вона знайшла якусь невідому частку чорного кольору. Жінка переживає, адже до цього родина встигла з’їсти кілька шматочків. Та не збирається залишити порушення просто так.
- Просто жах, що ми їмо та чим годуємо своїх дітей! Купила продукти у магазині на вулиці Чорновола. Коли вечеряли, помітила, що в хлібі щось чорне, не знаю – що саме, буду звертатися у службу прав споживачів, вважаю, потрібно провести експертизу хліба та дізнатися, – пише Ірина Тіцька.
Відео можна побачити ТУТ.
![87464510_2537908979860112_4611377330537889792_n](/uploads/media/e5/c3/e5c379aa657e372aeb7e284a9f55da7c_orig.jpg)
Дехто у коментарях зазначає, що не варто перейматися через дрібниці, адже наразі існують набагато серйозніші загрози здоров’ю. Проте, більшість дописувачів на боці тернополянки.
- А що, ми повинні на таке погоджуватись?! Думаю, кожна людина заслуговує на якісну їжу, якісні ліки, якісний одяг, якісні послуги і т.д. А як той підприємець не може спекти хороший хліб, дотримуючись санітарних умов, то на це є відповідні закони, і Ірина Тіцька – молодець, що знає і відстоює свої права, – наголошує Оксана Дудик.
Фото та відео Ірини Тіцької