![](/uploads/media/ba/17/ba17a796f0bf0032fdc499c532c7c000_orig_thumb.jpg)
Тернополянку госпіталізували до лікарні з отруєнням
Рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
![](/uploads/media/61/63/61638463dc378a99f8231b593939d156_w1600.jpg)
У Тернопільську комунальну лікарню №2 з діагнозом «Отруєння продуктами горіння, важкий перебіг бронхіальної астми» госпіталізували 87-річну місцеву жительку, повідомляють у пресслужбі ДСНС області.
Як ідеться в повідомленні, жінка травмувалась внаслідок підгоряння їжі.
Вкотре закликаємо громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті. Адже забута страва на включеній плиті може призвести до пожежі, вибуху, а також до отруєння продуктами горіння, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: Жителька Тернопільщини загинула від отруєння чадним газом
Фото з відкритих джерел