Анастасія Кисіль

Тернополянки вибороли «золото» на міжнародному турнірі з боксу (фото)

IMG_4784

370 боксерів з України, Польщі, Ізраїлю, Азербайджану, Латвії, Чехії, Румунії, Узбекистану, Молдови і Білорусі стали учасниками II-го Міжнародного турніру з боксу «IVANO-FRANKIVSK BOXING CUP». Дві золотих медалі здобули на турнірі тернопільські спортсменки Олеся Крисюк та Каріне Айрапетян.

Про це пише Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Змагання проходили у різних вікових та вагових категоріях: юнаки, юніори, молодь, дорослі дівчата і хлопці.

Каріне Айрапетян - студентка ТНПУ імені В. Гнатюка, стала чемпіонкою у ваговій категорії до 75 кг серед молоді. Олеся Крисюк - студентка ЗУНУ. Дівчина виборола перемогу у в/кг 81 кг серед еліти. Спортсменки тренуються рід керівництвом Руслана та Анатолія Фірманів, представляють обласну ШВСМ, займаються у спортивному комплексі «Текстильник».

- Загалом в Івано-Франківську впродовж чотирьох днів змагались представники дев’яти країн світу та 15-ти областей України. Вже вдруге такий захід, що збирає представників різних шкіл боксу, присвячують пам’яті однієї з найвидатніших постатей в історії українського боксу Ігоря Гайдамаки, який свою тренерську діяльність починав в Івано-Франківську, був першим віцепрезидентом Федерації боксу України, членом Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA), обіймав посади державного тренера штатних збірних команд України, обирався віцепрезидентом Європейської конфедерації боксу, - йдеться у повідомленні.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео