![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Тернополяни дотримуються правил карантину (фотофакт)
![89843790_2888589771206859_5268889978347192320_o](/uploads/media/81/8a/818a3150dyz9daab1785e2b7f0ebb104_orig.jpg)
«Терен» писав про те, що 17 березня на Тернопільщині жителі не дотримувались правил карантину та створювали масові скупчення. Деякі мешканці Тернополя все ж дослухались до порад і тримають між собою дистанцію.
Очевидці побачили таку ситуацію біля Укрпошти в центрі міста. Там люди стояли у черзі на відстані метра один від одного. Окремі тернополяни ще й одягають захисні маски та рукавиці при вході у громадське приміщення (банк, маршрутка, аптека, продуктовий магазин).
Фото Олега Синовця