Оксана Бучко

Тернополяни можуть зареєструватись на додаткову сесію ЗНО

image

Тернополяни, які запланували складати ЗНО, але з поважних причин не змогли зареєструватися в основний період реєстрації, можуть пройти тест додаткової сесії. Подавати заявки слід з 6 по 18 травня.

Загалом складати тестування у додатковій сесії можуть 5 категорій осіб, повідомляє УП з посиланням на Центр оцінювання якості освіти. Серед них також учні, які не змогли зареєструватися на основну сесію і проживають у зоні карантину; брали участь в антитерористичній операції або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період; проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації; за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.

Для реєстрації на додаткову сесію знадобляться такі документи:

-оформлена реєстраційна картка, яку можна створити на сайті УЦОЯО;

-заява для участі в додатковій сесії;

-засвідчена копія паспорта громадянина України;

-засвідчена копія документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);

-за потреби інші документи (медичний висновок про створення  особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації іноземною мовою).

Додаткова сесія тестувань триватиме з 29 червня до 14 липня.

Про основну сесію читайте ТУТ.

Про пробне ЗНО з англійської мови «Терен» інформував ТУТ.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео