![](/uploads/media/a1/ea/a1eae773d2c760febf28f7d2fc88ff89_orig_thumb.jpg)
Тернополяни з нагоди Великодня зібрали захисникам подарунки на Схід (фото)
![5878522](/uploads/media/4d/f8/4df8c6161def0c8f193c1e9d78f3a5ee_orig.jpg)
Волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО Христина Феціца та Андрій добряче попрацювали на Нова пошта, попакувавши та відправивши Великодні гостинці захисникам із 14-ої, 25-ої, 72-ої, 92-ої бригад, розвідці, ДУКу, Грузинський Національний Легіон.
Школярі 5-А класу Тернопільської школи № 29, з нагоди Великодня, передали для захисників малюнки, листівки, витинанки, аплікації, саморобні вироби. Вдячні діткам за небайдужість та турботу про тих, хто оберігає їхній спокій. Курує співпрацю зі школою волонтер-медик Логістичного центра допомоги бійцям АТО Оксна Голуб.
![17951452_695426427296711_8757037440551039193_n](/uploads/media/14/59/14599ae93a37c620c6e4f08789a28930_orig.jpg)
Складові до пакунків підготували: - паски - Тернопільське обласне управління водних ресурсів; - паски, м'ясні та сирні вироби - Тернопільська школа №3; - Великодні набори (паски, хрін з бурячком, ковбаски, медово-імбирні пряники) - Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі; - паски - пані Леся; - паски. домашнє печиво, хрін - добродії.
![17903937_695468313959189_4504994458787369728_n](/uploads/media/9d/21/9d2129abf1662d71272651513a013ac0_orig.jpg)