Тернополянин розповів, як його на кордоні перевіряли на наявність коронавірусу

87266281_137033821128227_8316009953047347200_o

Небезпечна недуга все ближче підбирається до України. Навіть у Тернополі малолітню дитину госпіталізували із підозрою на коронавірус.

Одним із запобіжних заходів є перевірка температури та попередній візуальний огляд на кордонах. Про такі методи «Терену» розповів житель Тернополя, перевізник-міжнародник Ігор. Своє прізвище чоловік попросив не вказувати.

- Вже кілька десятиліть їжджу в Прибалтику, однак з такою перевіркою зустрівся вперше. На кордоні із Білорусією всі митники та прикордонники у масках. Мають спеціальний прилад для вимірювання температури. Однак, здається, що він не зовсім коректний. 

Як розповів Ігор, він вже кілька тижнів (ще до виїзду з України) після операції має підвищену температуру - в межах 37,0-37,6. Однак при перевірці прилад цього не показав.

- Мені робили операцію. В організмі все ще триває запальний процес, тому тримається підвищена температура. Трохи переживав на кордоні, адже чув, що кількох людей помістили в обсервацію. Однак під час перевірки прилад показав 36,6, хоча я чудово знаю, що то не так. 

Нагадаю, тернополянка простувала інформацію про масову паніку в Італії. 

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео