![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Традиційну вишивку Тернопільщини показали на виставці в Токіо (фотофакт)
![A32C8A71-1939-44AE-B1A7-5D28DAD4C8B2_cx2_cy14_cw98_w650_r1_s](/uploads/media/1d/07/1d0789e974cd57749eb13a197b57c298_orig.jpg)
На виставці традиційного українського одягу в Токіо продемонстрували 17 вишиваних костюмів з орнаментами, які притаманні 16-ти регіонам України, зокрема, Тернопільщині. Увесь одяг походить з колекції дизайнера Олени Скрипки.
Дивитись на експонати іноземці можуть до 22 листопада.
- Під час виставки планується проведення лекції про українське традиційне вбрання, а також організація майстер-класів вишивки, вибійки та мотанки, – сказала другий прес-секретар посольства України в Японії Віолетта Удовік.
Такий захід спільними зусиллями організовано завдяки співробітництву української та японської сторони.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«259722,259723,259724»]Фото з допису