Ростислав Фук

Троє випускників із громади на Тернопільщині склали НМТ на 200 балів

Усі отримають з бюджету громади по 25 000 гривень за кожен предмет

Троє одинадцятикласників із Чортківської громади продемонстрували високі знання при складанні Національного мультипредметного тесту. Про це повідомили у пресслужбі громади.

Найвищий результат – 200 балів – отримали троє одинадцятикласників Чортківського ліцею №1 імені Маркіяна Шашкевича:

  • Арсеній Габруський – 200 балів з математики;
  • Тетяна Канюк – 200 балів з математики та історії України;
  • Владислав Смалюх – 200 балів з англійської мови.

Ці досягнення є результатом наполегливої праці учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.Щиро вітаємо наших випускників із блискучими результатами та бажаємо впевнено крокувати до нових звершень!

Нагадаємо, обдаровані учні, котрі склали НМТ на максимальний бал, отримають з бюджету громади одноразові фінансові виплати – 25 000 гривень за кожен предмет.

Читайте також: Ще двоє тернопільських випускників отримали по 200 балів з англійської мови на НМТ

Фото Чортківської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео