![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
Три жертви серійного злодія з Бучаччини: куртка, телефон та старенький велосипед
![1 (7)](/uploads/media/04/5c/045c7bb515c21daeb695c4f2e3fbe109_orig.jpg)
Злодій-рецидивіст, який неодноразово відбував покарання за злочини, зайнявся викраденнями речей на Бучаччині.
Підозрюваному вдалося викрасти декілька речей, а саме мобільний телефон, куртку та велосипед. Першим зник велосипед «Мінськ», який чоловік викрав з подвір’я, наступною була куртка, що сушилася на вулиці. Остання жертва – телефон, який підозрюваний забрав у знайомого.
Наразі 62-річний чоловік зізнався у скоєних злочинах і йому загрожує кримінальна відповідальність за скоєне, повідомляє Національна поліція у Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел