![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Цьогоріч на Тернопільщині усиновлено десятеро дітей
![243807033_128768716165968_6524096130650405133_n](/uploads/media/46/30/46307c32c9da2yz6cd6fc0b88b5aa273_w960.jpg)
З нагоди Дня усиновлення, що відзначають сьогодні, 30 вересня, Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Тернопільській області оприлюднило цифри щодо кількості усиновлених дітей на Тернопільщині у 2021 році.
У Головному управлінні Національної сервісної служби у Тернопільській області зазначають, що число дітей, усиновлених громадянами України, щорічно зростає, а кількість дітей, усиновлених іноземцями зменшується. Загалом у 2019-2021 роках громадянами України усиновлено 43 дитини. Фото з допису- Протягом 2021 року на Тернопільщині усиновлено десять дітей, - повідомляють посадовці. - На обліку кандидатів в усиновлювачі перебуває 23 сім'ї, 192 дитини перебувають на обліку, які можуть бути усиновленими.