![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
У Бережанах люди перетворюють довкілля на сміттєзвалище (фотофакт)
![89972820_1322019114655782_1485604779387256832_n](/uploads/media/53/d1/53d154e3b4db5d50cd52a17e098f322e_orig.jpg)
«Терен» писав про те, що бережанці скаржаться на невідомих осіб, які на горі Лисоня залишили після себе чимало непотребу. Виявилось, що не лише це місце у місті є занедбаним. Річка Золота Липа, село Рай і вулиця Зарайський потік також страждають від засміченості.
Жителі Бережан не один рік просять місцеву владу створити окреме сміттєзвалище, де б люди змогли позбуватись відходів, а не викидати їх де заманеться.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«278460,278461»]- Розв'язувати питання створення хоч би одного полігону твердих побутових відходів чи сміттєзвалища, які б відповідали чинному законодавству, - написав Микола Проців.
Фото з допису