![світло](/uploads/media/78/be/78be9a5d2e810021a3e666134a61cd83_orig_thumb.jpg)
У Бережанах не вщухають ремонтні роботи (фотофакт)
![78278324_2694440923935735_8569401311135531008_n](/uploads/media/3d/af/3daf31c30bf293b8fc8e9eba858bd344_orig.jpg)
У Бережанах триває реставрація тротуарного покриття по вулицях міста. Зокрема, на вулиці Академічній розпочались підготовчі роботи, після яких підрядники вкладатимуть бруківку.
Нагадаємо, жителі міста давно просять місцеву владу відремонтувати дорогу і тротуар на вулиці Січових Стрільців. Вони кажуть, що територія – вся у ямах.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«259922,259924»]Фото з допису