![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Бережанах відбудеться концерт на підтримку захисників
Зібрані кошти підуть на придбання безпілотних комплексів “Валькірія” для 44-ої бригади
![](/uploads/media/23/f2/23f27b4ab7aa5755e394536b5ee4854f_w1920.jpg)
Благодійний тур Тернопільщиною в підтримку ЗСУ продовжується! 22 січня о 15:00 благодійний концерт відбудеться в будинку культури м. Бережани. Під час заходу відбудеться аукціон, де гості зможуть придбати трофейний тубус від протитанкової ракети з-під Бахмута.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа