Орест Сарматський

У Чорному морі затонув суховантаж із агрохімікатами (Агроновини)

2301 (Copy)

У Чорному морі затонув турецький суховантаж Vera Su, що налетів на скелі біля північного узбережжя Болгарії. 

Як зазначається, на борту судна знаходяться близько 3 тис. т карбаміду, який при потраплянні у воду у високій концентрації викликає швидке цвітіння фітопланктону, що виробляє небезпечний токсин.

Таким чином аварія суховантажу може загрожувати екологічною катастрофою заповіднику Каліакра, де мешкають багато видів морських тварин, що знаходяться під загрозою зникнення.

- У зв’язку з тим, що підняти судно не представляється можливим, було вирішено хоча б проникнути до вантажного відсіку, щоб забрати карбамід, проте наразі операція ускладнюється поганою погодою, — йдеться у повідомленні.

Турецький корабель сів на мілину ще 20 вересня через чергового, який заснув.

Озвучено поради власникам паїв та покупцям землі щодо земельних операцій

Власникам паїв та покупцям землі надано поради щодо проведення земельних операцій. Про це йдеться у матеріалі «Ринок землі – результати від Мінагро, Мін'юсту, Нотаріальної палати та Держгеокадастру» на АgroРolit.com.

- Як швидко й ефективно потрапити до нотаріуса. Перш за все – дзвінок по телефону. До нотаріуса потрібно все-таки потрапити або персонально, або надати йому документи в копіях онлайн, адже є такі клієнти, які не бажають навіть онлайн надсилати копії, – зазначається у статті.

Нотаріусу потрібно бачити паспорти та коди, правовстановлюючі документи на землю.

Pasted into У Чорному морі затонув суховантаж із агрохімікатами (Агроновини)
Pasted into У Чорному морі затонув суховантаж із агрохімікатами (Агроновини)

Два види оцінки: нормативну грошову і експертну грошову оцінку. Знати відомості про шлюби. Мати документ хоча б той, який, на думку громадянина, підтверджує його доходи, щоб нотаріус міг сказати, підходить цей документ для підтвердження доходів і фінансового моніторингу чи не підходить. І довідки про відкриті рахунки у банках. Це мінімальний пакет для класичної земельної пайової ділянки.

Якщо у набувача права власності на землю вже є ділянка з 2002 року, то підтвердження способу її набуття також потрібне.

Цього громадянина треба розпитати, що ж він укладав щодо своєї земельної ділянки. Чи він видавав генеральні довіреності, чи він прості розписки комусь видавав, договори позики. 

Чи є укладений договір оренди, якщо є – треба заглянути і прочитати його. З’ясувати, чи зареєстрований він, чи дає він право другої черги, чи є договір емфітевзису й інші документи в тому числі і договори про сервітути. Тільки в такому випадку нотаріус може надати фахову консультацію щодо приблизної процедури і орієнтовної вартості роботи за посвідчення договору платежів, а також ознайомити з податковим законодавством щодо сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору при продажу земельних ділянок, – ідеться у статті.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео