![](/uploads/media/4d/72/4d72145f5fa29064e5d3c31294313a94_orig_thumb.jpg)
У двох ДТП на Тернопільщині травмувалися троє людей (фото)
У всіх кермувальників взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Тривають перевірки
![](/uploads/media/f7/c6/f7c692d97dcd6b799244e82020bf2417_w640.jpg)
Дві дорожньо-транспортних пригоди з потерпілими зареєстрували слідчі впродовж доби 14 лютого. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На автодорозі Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль близько 11:20 водій автомобіля «Hyuindai Tucson» не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення із «Mercedez-Benz Sprinter». У результаті удару водієві та пасажиру з «Hyuindai» надавали медичну допомогу.
Ще одна аварія трапилася близько 19:30 на Теребовлянщині. За попередньою інформацією, водій автомобіля «Mercedez Sprinter» допустив зіткнення із «Skoda Fabia», кермувальник якого в цей момент здійснював маневр розвороту. Водія «Skoda» з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості госпіталізували до лікарні.
![](/uploads/media/yz/ed/yzed645e0b2d292c03d8b6b051ac6f60_w640.jpg)
У всіх кермувальників взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Тривають перевірки.
Читайте також: Водія, який спровокував у Тернополі смертельну ДТП та втік, взяли під варту
Фото Національної поліції