![](/uploads/media/ca/4a/ca4a3cb1a9cea0bc5yza564bc190af14_orig_thumb.jpg)
У громаді біля Тернополя назвали вулицю на честь Героя Василя Здеба
Захисник помер у госпіталі 1 листопада 2023 року від важких поранень, отриманих на Донеччині
![](/uploads/media/06/4d/064d1238b5ee719eff550f08d6253acd_w1600.jpg)
Новостворену вулицю у селі Петриків Великоберезовицької громади назвали на честь Героя Василя Здеба. Відповідне рішення прийняли під час 35-ї сесії Великоберезовицької селищної ради, повідомляють у пресслужбі громади.
Василь Здеб помер у госпіталі 1 листопада 2023 року від важких поранень отриманих на Донеччині. Він був лейтенантом, командиром стрілецького взводу стрілецького батальйону в/ч А0693.
![](/uploads/media/25/37/253719abfe25d400d8dbfc8789d71da2_w1280.jpg)
Захисник народився 20 березня 2001 року, жив у селі Петриків. Навчався на юридичному факультеті. Ще не закінчивши навчання в університеті, вступив до лав Збройних сил України. Отримав важкі уламкові поранення на передовій. Близько місяця лікарі Київського військового госпіталю намагались врятувати життя воїна. Проте, на жаль, не вдалося. Василь Здеб помер у лікарні 1 листопада 2023 року.
Нагадаємо, нещодавно петиція про присвоєння Героя України воїну Василю Здебу зібрала потрібну кількість голосів. Статус петиції: на розгляді.
Фото з відкритих джерел