
У громаді на Тернопільщині на Алеї Героїв освятили новий банер Герою (фото)
Рік і вісім місяців, від 21 травня 2023 року військовий Анатолій Паламар вважався зниклим безвісти. Вічна пам'ять

У Гримайлівській громаді під час традиційної міжконфесійної молитви відбулася важлива, але водночас глибоко сумна подія – освячення пам’ятного банера молодому герою Анатолію Паламарю. Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Алея Героїв поповнилася новим іменем, нагадуючи нам про високу ціну свободи. Кожен воїн – це гіркий біль втрати для рідних та близьких. Кожен із них – це історія мужності, відваги та самопожертви. Серце стискається від того, що Алея Героїв продовжує поповнюватися і сьогодні вона налічує 18 імен, - йдеться у повідомленні.
Рік і вісім місяців, від 21 травня 2023 року військовий Анатолій Паламар вважався зниклим безвісти. Час віри надії і сподівань... З того часу матір промовила тисячі молитов, аби тільки син повернувся додому живим. На превеликий жаль, 18 січня 2025 року надійшло сповіщення про те, що солдат кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки військової частини А4574 Анатолій Паламар, виконуючи військовий обов'язок по захисту України, загинув у бою в місті Бахмут Донецької області 21 травня 2023 року.
Фото з фейсбук-сторінки Гримайлівської громади