![](/uploads/media/f7/9d/f79d230afd94356f251a38c416e8350f_orig_thumb.jpg)
У громаді на Тернопільщині освятили алею пам’яті загиблим на війні землякам (фото)
Присутні спільно помолилися за спокій душ полеглих
![](/uploads/media/ca/2d/ca2ddc06f4yz8889b5aa4d1bc5b81b34_w1600.jpg)
Символічну алею пам’яті загиблим землякам-захисникам Сергію Грищуку та Володимиру Омельчуку освятили в селі Велика Іловиця Шумської громади. Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Присутні спільно помолилися за спокій душ полеглих.
Нагадаємо, Сергій Грищук народився 15 серпня 1983 року в селі Велика Іловиця. У 2017 році воював в зоні АТО, а через рік був комісований після отримання поранення. З початку повномасштабної війни повернувся з-за кордону та став на захист України. Загинув 3 квітня 2022 року у с. Солодке Донецької області.
Володимир Омельчук народився 21 липня 1984 року у с. Велика Іловиця. З перших днів повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ, виконував обов’язки водія-санітара медичного пункту. Загинув 20 жовтня поблизу с. Лиман Перший у Харківській області.
Читайте також: В академії на Тернопільщині відкрили меморіальні таблиці 21 загиблому Герою
Фото Шумської громади