![](/uploads/media/ba/21/ba214ae981f05792028fbc5bc2dc55e0_orig_thumb.jpg)
У громаді на Тернопільщині відкрили меморіальну дошку загиблому Герою Андрію Юрківу (фото)
Андрій Юрків був старшим солдатом 80 окремої десантно-штурмової бригади. Загинув 17 лютого 2023-го у Бахмутському районі. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня
![](/uploads/media/da/e9/dae9e61e1f775a3e299e973d7bceb3c6_w1280.jpg)
Саме цього дня, 22 жовтня, Герою виповнилося б 43 роки. Але, на жаль, безжальна війна обірвала його життя 17 лютого 2023 року.
Його геройський вчинок завжди залишатиметься прикладом для нас усіх. Ця Меморіальна дошка - наш спосіб сказати: “Ми не забудемо”! - йдеться у повідомленні на сторінці громади.
Андрій Юрків був старшим солдатом 80 окремої десантно-штурмової бригади. Загинув 17 лютого 2023-го у Бахмутському районі. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Нагадаємо, у громаді на Тернопільщині відкрили меморіальні дошки двом загиблим Героям.
Фото зі сторінки Микулинецької територіальної громади у фейсбуці