![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
У кременецьких депутатів новий тренд (фото)
![IMG_2656](/uploads/media/f7/a8/f7a8c152e4b00c130e77c3fe4001c5d6_orig.jpg)
Сьогодні депутати Кременецької міської ради мали нагоду оновити колекцію весняних аксесуарів. Одразу після засідання народним обранцями запропонували придбати сумки для продуктів ручної роботи. Більшість пристали на пропозицію і охоче віддали по 100 грн. за штуку.
Шиють еко-сумки молоді люди з інвалідністю у майстерні при Кременецькій ОГПА ім. Тараса Шевченка. Використовують для цього натуральні матеріали – льон, мішковину. Відкрили майстерню за грантовою програмою. Допомагають у рукоділлі студенти академії.
- Знаєте, це, як у тому анекдоті, де усім треба герань. То ми усі мали б підтримати цих дітей та придбати таку сумку. До речі, вона досить містка і оригінальна, до того ж – еко. Закликаю усіх доєднатися до акції і придбати собі таку обновку. Це дасть можливість молоді з інвалідністю і надалі займатися улюбленою корисною справою, – каже депутат Кременецької міської ради Зоя Карп`юк.
Фото автора