![](/uploads/media/8b/e8/8be86166971c06ddba2fe31f1d0dab96_orig_thumb.jpg)
У Кременці обвалилася 50-річна стіна (фото)
![стіна1](/uploads/media/94/df/94df274156b615063283c6db3f31c7bf_orig.jpg)
У Кременці на одній із центральних вулиць знову обвалилася підпірна стіна. На щастя, ніхто не постраждав. Обвал відразу помітили, комунальники за кілька хвилин встановили попереджувальний знак. Та проблема залишилася і потребує вирішення.
«Підпірна стіна споруджена у 1960-их роках. Минулоріч стався перший обвал довжиною близько 30 метрів. Термін експлуатації фактично вийшов, стіна потребує капітального ремонту. Другий рік поспіль маємо різкі перепади температур, коли вдень +10, а вночі -10. Це надзвичайно негативно впливає на цю стіну, і так досить стара, вона руйнується ще більше» – пояснив заступник міського голови Кременця Володимир Шевчук.
![стіна2](/uploads/media/e5/64/e564b2d21219727b036daed1220c394c_orig.jpg)
Фото Володимира Шевчука