![](/uploads/media/f7/9d/f79d230afd94356f251a38c416e8350f_orig_thumb.jpg)
У Кременці одразу дві жінки опинилися під колесами авто
![дтп автовокзал](/uploads/media/39/d1/39d10f856262e2a48b68bccb0ddc762d_orig.jpg)
Одразу дві кременчанки опинилися під колесами легкового автомобіля. ДТП трапилася учора, 1 травня, по обіді на автовокзалі Кременця. Водій, рухаючись заднім ходом, не переконався у безпечності руху та допустив наїзд на жінок. Постраждалим надали медичну допомогу та не госпіталізовували.
Проте уже близько 20:00 кременчанки знову звернулися до лікарів, бо відчули погіршення самопочуття. При додатковому обстежені встановили, що у потерпілих численні травми, переломи, рвані рани. В однієї з жінок травмований хребет, повідомили у Кремецького РВ ГУНП.
Ведеться слідство.
Фото з відкритих джерел