![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
У Кременці учасники майстер-класу отримали ультрамариновий настрій (фото, відео)
![майстер клас](/uploads/media/5a/f6/5af6462314d81ca52db435a2dc09dc6e_orig.jpg)
Цікавий та емоційний майстер-клас відбувся у студії «Ультрамарин Арт» у Кременці. Усі, хто узяв участь в заході, мали можливість відтворити картину всесвітньовідомого художника-емпресіоніста Вінсента ван Гога «Зоряна ніч».
За 250 грн шанувальники мистецтва отримали мольберт, полотно, фарби і безцінні поради професіонала своєї справи – кременецької художниці Світлани Ткачук. Художниця зізналася, що насичений синій її улюблений колір, тому й студію вона назвала на честь цього відтінку.
Учасники залишилися не просто задоволеними, а залишали мистецьку студію у піднесеному настрої. Уже за кілька днів вони заберуть свої роботи, котрі мають підсохнути. Картини різняться між собою, проте їх авторів об’єднує любов до полотна і пензля.
![майстер клас1](/uploads/media/eb/yz/ebyz2857f14433c53d132a1e960d381a_orig.jpg)
![майстер клас3](/uploads/media/f8/24/f824f6fa40a6a12ecc23bdfe716db0c4_orig.jpg)
![мастер клас1](/uploads/media/7f/c8/7fc895d8eb8690ce0d2e43fafddcbdd5_orig.jpg)
![майстер клас2](/uploads/media/ef/e9/efe911e0e4ed05f333c813353f740257_orig.jpg)
Фото, відео автора