Орест Сарматський

У Китаї до кінця року побудують більше 6 тисяч свиноферм (Агроновини)

2801 (Copy)

Уряд Китаю затвердив будівництво в 2020 році 6,2 тис. нових свиноферм, оскільки органи влади хотіли би обмежити імпорт свинини, який вже в першому півріччі поточного року перевищив загальний обсяг імпорту за весь 2019 рік.

Збільшення внутрішнього виробництва з метою обмеження імпорту свинини в Китаї вже відбувається, але не так швидко, як хотіла би влада, пише agroportal.ua.

– Імпорт свинини та субпродуктів до КНР у липні становив 560 тис. т, що на 87,1% більше у порівнянні з попереднім роком. Тільки імпорт свинини становив 430 тис. т, що на 120,2% більше у порівнянні з попереднім роком, – зазначає директор з продажів компанії Gensus Inc на ринку Китаю Лайл Джонс. 

Новий прогноз на 2020 рік свідчить про те, що імпорт свинини за весь рік досягне 3,9 млн т. Це майже вдвічі більше, ніж обсяг імпорту в 2019 році.

Відновленню поголів'я свиней сприяють не лише державні субсидії на будівництво ферм, але й великі інвестиції з-за кордону. Очікується, що виробництво свинини в країні дещо відновиться протягом другої половини 2020 року, але все ще може бути нижче нормального рівня, оскільки АЧС у Китаї все ще поширюється, що робить відновлення поголів'я ще більш складним завданням.

Крім того, поширення COVID-19 в країні зараз добре контролюється, тому споживання свинини в ресторанах, школах та інших компаніях швидко відновлюється. Через це очікується зростання попиту.

Крім того, Китай нарощує імпорт маточного поголів'я.

2802 (Copy)
2802 (Copy)

Названо трійку областей-лідерів України за виробництвом молока

Найбільший обсяг молока за вісім місяців 2020 р. виробили у Полтавській області — 502,1 тис. т. На другому місці — Вінницька область (499,3 тис. т), на третьому — Хмельницька (449,4 тис. т).

Про це йдеться у повідомленні в Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА з посиланням на Державну службу статистики України.

– Полтавська область залишається лідером із виробництва зерна, має найбільше поголів«я великої рогатої худоби в країні. Також Полтавщина – у п’ятірці лідерів за залученням інвестицій в агропромисловий комплекс, – сказав директор департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео