![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
У місті на Тернопільщині відновлять стародавній дворик ратуші (фото)
Роботи з відновлення триватимуть з 23 липня до 27 серпня
![](/uploads/media/a8/c8/a8c816b9b5f38bc62d5d57213a200949_w1920.jpg)
До відновлення одного зі стародавніх двориків Бережан просять долучитися місцевих жителів, та усіх небайдужих мешканців. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Рідне місто Бережани.
Маленький затишний дворик ратуші в сьогоденні ось такий. Ми об'єднуємось, аби це змінити. Спільно з Державним історико-архітектурним заповідником та закладами культури Бережанської міської ради, Благодійним фондом «Карітас-Бережани» плануємо зміни. Найближчими днями до нас приїдуть волонтери ГО «Будуємо Україну Разом». Доєднуйтесь до нашої благоустрійної ініціативи з 23 липня до 27 серпня, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: У місті на Тернопільщині взялись реставрувати старовинні двері
Фото: Рідне місто Бережани